Obóz w Jarocinie

Wczoraj po emocjonującym meczu wygraliśmy z zespołem Akademii Piłkarskiej Reissa 2005 6 : 5. Bramki zdobyli Krystian x 2 , Dominik, Krzysiek, Piotr x 2. Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu był Kamil. Mecz miał swoją dramaturgię. Rozpoczęliśmy od pewnego prowadzenia 2:0 by po kolejnych minutach i połowie meczu przegrywać 2:4, widać było w nas już zwątpienie w wygranie meczu , jednak po najładniejszej naszej bramce strzelonej przez Krzysia zespół złapał wiatru w żaglelaugh i poszedł za ciosem strzelając bramkę na remis (Krystian). Niestety za chwilę otrzymaliśmy odpowiedź przeciwnika która o mały włos nie położyła nas na deski jednak końcówka należała do nas po dwóch bramkach Piotrka wygraliśmy 6 - 5 . Co oczywiste humory momentalnie nam się poprawiłycheeky.