PODSUMOWANIE

W sobotę rozegraliśmy ostatni mecz ligowy - po ciężkim boju pełnym dramaturgii wygraliśmy 3-2. Na uznanie zasługuje obroniony karny przez Kubę w trudnym momencie meczu.

Po meczu mieliśmy podsumowanie sezonu przy pizzy na którym wręczone zostały nagrody - koszulka oraz nagroda specjalna piłka meczowa z autografami zawodników znicza. Koszulkę otrzymał Krystian a piłka trafiła po losowaniu w ręce Piotrka.

Szczególne podziękowania z mojej strony za wielką pomoc w organizacji zakończenia dla Rodziców i Kierownika yes, Świetna robota

Edit: Pan Kierownik rozesłał maile do wszystkich Rodziców odnośnie kosztów zorganizowanego zakończenia na górze w Klubie - stateczny koszt wyszedł około 14 zł. Więcej info w mailu.