SPRAWY BIEŻĄCE - INFO

1. Wczorajsze losowanie koszulki wygrał K. Poręcki - Gratulacjesmiley

2. Kadra na ostatnimecz ligowy z Unią II Warszawa 14.06.2014 godz. 11.30- wszyscy zgłoszeni do rozgrywek oprócz Antka Ż, oraz Patryka R. (17 zawodników).Zbiórka o 10.45 na Zniczu - zabieramy ze sobą LEGITYMACJE, buty ,ochraniacze, picie oraz dresy jeśli zmieniłaby się pogoda. Jeżeli ktoś jeszcze nie może grać proszę o kontakt ze mną.

3. Po meczu zakończenie i podsumowanie sezonu na górze Klubu dla całej grupy 2004 zieloni- wręczenie koszulki Krystianowi oraz jeszcze jednej niespodzianki i typowania z tym związanego ( troszeczkę zmienię zasady do przemyślenia w związku z sugestią Państwa że nie każdy widział mecze i treningi drużyny ). Składka 10 zł wpłacamy do Kierownika - zamówimy pizzę.

4. Treningi będą odbywały się do 27.06.2014r a nasz ostatni trening wypadnie w czwartek.