KADRA NA MECZ LIGOWY Z SEMP-em URSYNÓW I INFO TUR. NA MOSIE

Zawodnicy powołani na mecz zSEMP-em URSYNÓW 14.04.2014 podani w rozwinięciu zabieramy ze sobą : dresy, korki, picie orazLEGITYMACJE.Będziemy grali na sztucznym boisku przykrytym balonem.

ZBIÓRKA NA MIEJSCU O 16.45 NA URSYNOWIE ul. KONCERTOWA 4

Dla resztyzawodników nie powołanych na mecz przewidziany jest trening w poniedziałek o normalnej porze tj. 19 na Zniczu rozpocznie go trener mnie zastępujący ja będę zaraz po meczu-przyjadę w trakcie.

Na jutrzejszy turniej zbiórka o 8.30 na Mosie - zabieramy sprzęt treningowy ( dresy + niebieski strój) , korki , picie i LEGITYMACJE ORAZ około20 zł na wpisowe (200 zł)MOGĄ GRAĆ W NIM ZAWODNICY KTÓRZY DOŁĄCZYLI DO NAS W PAŹDZIERNIKU -JACEK, MACIEK, DAMIAN.

WAŻNE !!!

JEŻELI KOGOŚ NIE BĘDZIE Z WYMIENIONYCH ZAWODNIKÓW NA MECZ LIGOWY PROSZĘ MNIE NIEZWŁOCZNIE POINFORMOWAĆ.

1. J. BARAN, 2. K. BĄBA, 3. K. URBANIAK, 4. F. KOWALSKI, 5. M. SOŁDEK, 6. J. SZYSZKA, 7. A. ŻYCKI, 8. K. WITKOWSKI, 9. P. BICZEL, 10. W. PAPROCKI, 11. D. STAWOWSKI, 12. K. PORĘCKI, 13. P. RÓŻYCKI