KADRA NA MECZ Z DRUŻYNĄ KS PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY

W dniu 19.10.2013 /sobota/ godz. 15.45 na własnym boisku / ul. Boh. Warszawy 4 / rozgrywać będziemy kolejny mecz ligowy.Podejmować będziemy zespół KS " PRZYSZŁOŚĆ" WŁOCHY . Na ten mecz zostali powołani następujący zawodnicy:

1. BARAN JAKUB

2. BĄBA KRZYSZTOF

3. FULMAN KACPER

4. GALASZEWSKI ANTONI

5. GOCAN NORBERT

6. ILKIEWICZ OSKAR

7. KOWALSKI FILIP

8. KURCZUK JAKUB

9. LEWANDOWSKI JAKUB

10. PAPROCKI WIKTOR

11. RÓŻYCKI PATRYK

12. SOŁDEK MARCIN

13. SZYSZKA JAKUB

Zbiórka na obiekcie Znicz o godz. 14.45./punktualność/. Zabieramy ze sobą standardowo:

- legitymację

- dresy

- buty , ochraniacze , picie oraz piłki

Ze względu na aurę można założyć pod spodenki dłuższe getry a pod koszulkę meczową koszulkę termiczną oraz mieć ze sobą czapkę i rękawiczki / na wszelki wypadek smiley/.

JEŻELI KTOŚ NIE MOŻE BYC NA MECZU ( CHOROBA LUB SYTUACJA LOSOWA) PROSZĘ O NATYCHMIASTOWY KONTAKT ZE MNĄ LUB KIEROWNIKIEM.

Reszta zawodników nie powołanych jeśli ma ochotę może przyjść i dopingować zespół. ZAPRASZAM

UWAGA:

W związku z tym , iż nie może być na meczu Krzysiek Bąba w jego miejscepowołany zostajeDominik Stawowski.