SPARING Z MILANEM

W niedzielę 15.03.2015 o 14.45 gramy mecz sparingowy z Milanem Milanówek. Zbiórka o godz. 14.00 w Milanówku ul. Turczynek 8. Zabieramy ze sobą buty na sztuczną murawę, ochraniacze, piłki i picie. Ubieramy się odpowiednio do pogody tj. koszulka termiczna, dresy, kurtki ortalionowe, czapki, rękawiczki itp. Proszę o potwierdzenie mailowo lub sms-owo obecność lub nieobecność zawodnika na sparingu.

EDIT: MILAN - ZNICZ 7-3

WYNIK sparingu z Milanem z krótkim opisem

Graliśmy 4 x 15' czyli tak jak w lidze. w 1 kwarcie strzeliliśmy bramkę na 1:0 po fajnej składnej akcji, podaniu Antka G. i wykończeniu Maćka W. i wygraliśmy ją 1:0 chociaż przeciwnik miał kilka groźnych sytuacji w tym dwie sam na sam. w 2 kwarcie tracimy 3 bramki w tym 2 (niestety) są prezentami od nas dla przeciwnika, my trafiamy w słupek (Antek G.) lub z 3 m nie trafiamy w bramkę, ogólnie przegrywamy 3-1. 3 kwartę rozpoczynamy od mocnego uderzenia tj. od najładniejszej akcji zakończonej naszą bramką. Od rozpoczęcia gry wymieniamy kilka podań przegrywając piłkę na drugą stronę piłkę wycofuje Szymon a bramkę zdobywa Patryk, tą kwartę remisujemy tracąc bramkę przy naszej biernej postawie obronnej, w 4 kwarcie zdobywamy bramkę z rzutu wolnego (Kacper U) ale tracimy również 3 bramki i cały mecz przegrywamy 7-3.