KADRA NA MECZ LIGOWY Z URSUS-em WARSZAWA + INFO Z WYCIECZKĄ

KADRA NA MECZ LIGOWY Z URSUS-em WARSZAWA  +  INFO Z WYCIECZKĄ

W sobotę 31.05.2014 o godz. 11.45 gramy mecz z KS Ursus . Zbiórka o godz. 11.00 na Zniczu. Zabieramy ze sobą jak zawsze: LEGITYMACJE, buty ,ochraniacze, dresy, picie.

Kadra na mecz w rozwinięciu.....

WYJAZD NA STADION NARODOWY

Zbieramy się o 16.30 na stadionie Znicza, pakujemy się w samochody i ruszamy samochodamina zwiedzanie (będzie około 10 aut więc wszyscy powinni się zmieścić). Stroje dowolne ale wygodnesmiley. Bilet dla zawodnika - 12 zł, dla rodzica - 15 zł.

EDIT:

Za nami wypad na Stadion Narodowy.

Podziękowania dla Rodziców którzy postanowili się wybrać z nami na stadionza pomoc w logistyce i przypilnowaniu chłopców.

Zdjęcia jeśli otrzymam od taty Filipa wrzucę część do galerii.

1. J. BARAN, 2. A. GALASZEWSKI, 3. K. WITKOWSKI, 4. M.SOŁDEK, 5. K.PORĘCKI, 6. K.URBANIAK, 7. F.KOWALSKI, 8. J.KURCZUK, 9. J.LEWANDOWSKI, 10. P.BICZEL, 11. D.STAWOWSKI, 12.P.RÓŻYCKI, 13. K. FULMAN