ZAPROSZENIE NA MECZ II LIGII ZNICZ PRUSZKÓW-WISŁĄ PUŁAWY

W niedzielę czeka nas najważniejszy mecz w sezonie. O godzinie 17.00 na głównym boisku Znicza Pruszków rozpocznie się batalia o pozostanie w II lidze. Serdecznie zapraszamy młodzież która na mecz wejdzie za darmo, wszystkie grupy młodzieżowe. Jednak nie może na tym meczu zabraknąć Ciebie, prawdziwego kibica Znicza Pruszków ! Najważniejsza walka dopiero przed nami, przyjdź i pomóż drużynie, dopinguj i wspieraj całym sercem i gardłem ! WIDZIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O GODZINIE 17.00 NA ZNICZU ! CIEBIE NIE MOŻE TAM ZABRAKNĄĆ !

NIECH ZNICZ ZAPŁONIE NA NOWO !"
EDIT: W CZWARTEK PO TRENINGU LOSOWANIE MOJEJ MECZOWEJ KOSZULKI WŚRÓD TYCH ZAWODNIKÓW KTÓRZY BYLI NA MECZU. (12 zawodników)
Zgłoszeni do losowania: Kuba Sz, Krystian P , Damian Z, Filip K, Kuba L, Piotr B, Kacper F, Patryk R, Antek G, Kuba K, Marcin S,
Brakuje 1 zgłoszenia do mnie czas do treningu.